FAQ - ČASTÉ DOTAZY


JAK PROBÍHÁ OBJEDNÁVKA?

Nejdřív vyplňte náš dotazník ZDE. Ozveme se, když bude potřeba něco doplnit. Následně dostanete první cenovou nabídku a jednoduchý mood board o kterém si promluvíme a upravíme ho podle potřeby. Až budeme mít bližší představu o tom, jak bude celý koncept svatby vypadat, je nutné podepsat smlouvu a uhradit 50% zálohu pro zajištění termínu. Po uhrazení můžeme dál ladit všechno do nejmenšího detailu a skočit třeba na kafe. Přidávat, ubírat a ladit můžeme až do měsíce před svatbou, kdy bude potřeba uhradit doplatek. Mějte na paměti. Jak se budou měnit detaily kreativy, bude se měnit i konečná částka služeb.


JAK DLOUHO PŘED SVATBOU SE MÁM OZVAT?

Nejdůležitější je, abyste měli zajištěný termín na vaše svatební místo. Na květinách můžeme začít pracovat 14 měsíců od termínu svatby. Zvládneme to ale i za 2 měsíce. Ideální je však půl rok dopředu. Samozřejmě čím dříve se ozvete, tím větší šance na to, že budeme mít ve váš termín stále volnou kapacitu.


JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJETE?

Nabízíme pouze full service. To znamená zpracování květinového designu, dopravu, práci na místě a demontáž po svatbě. Vyzvednutí květin nenabízíme. Kromě květin vám dodáme i svíčky a svícny na stoly aby ladily s vaším konceptem.
Rádi vám pomůžeme i s kompletním stylingem svatby jako jsou talíře, ubrusy, ubrousky, prostírání a další nezbytnosti, které se k sobě budou perfektně hodit. Dekorace si pak vyzvednete, nebo zajistíme dopravu s instalací až na místo, ať se nemusíte o nic starat :)⁠


KOLIK STOJÍ KVĚTINOVÁ VÝZDOBA?

Minimální objednávka pro svatby je 50 000 Kč pro rok 2023. Nejčastěji však pracujeme na svatbách v rozpětí 90 až 200 tisíc. Jednoduché pravidlo jak zjistit kolik si na květiny připravit je spočítat si 10 - 15% z celkového rozpočtu vaší svatby. Nebo počítat s 1000,- až 2000,-+ na osobu podle toho jak bohatou výzobu budete chtít!


CHCI ZNÁT PŘESNÉ SLOŽENÍ KYTIC

Trh s řezanými květinami je unikátní a ovlivňuje ho spousta faktorů. Např. počasí a celosvětová nabídka / poptávka. Proto našim klientům nikdy neslibujeme přesné složení květin. Jsme k našim klientům na 100% upřímní a je pro nás velmi důležité, abyste znali všechny své možnosti. Nebudeme vám mazat med kolem úst. Když vám někdo přesnou skladbu slíbí, většinou to znamená ošklivé překvapení v den svatby. Nikdo nemůže zaručit, že bude konkrétní květina dostupná k datu vaší svatby. Vždycky ale můžeme mít seznam ingrediencí, o který budeme usilovat. Design a nálada květin bude vždy zachována a to vám můžeme slíbit!


Máte další dotazy? Ozvěte se.