O NÁS

O nás


Ahoj!

Jmenuju se Ivana, ale můžeš mi říkat Iv, Ivčo, nebo Ivko :)


  


Co pro vás můžu udělat?

Navrhnu a společně s mým týmem realizuji celý koncept květinové výzdoby včetně dalších dekorací na stoly jako svícny a svíčky. Specializuji se na vzdušný zahradní a současný květinový design. Největší důraz kladu na barevnou harmonii, rovnováhu a celistvost prezentace. Mým cílem je pro vás a vaše hosty vytvořit jedinečný zážitek z květinové výzdoby.


Něco málo o mě:

Moje cesta ke květinám vedla přes video produkci ve zpravodajství a projektový management kreativního oddělení v reklamce.⁠ Právě tyhle zkušenosti mi pomáhají přinášet mým klientům služby na špičkové úrovni se smyslem pro detail a perfekní organizací.


Jsem znamením ryba, miluju tučný americký jídlo a mým skrytým talentem je zapamatovat si všechny hlášky a soundtracky z filmů co jsem viděla.


Vzdělání:

BOUQUET BOOTCAMP® (US)
Kurz Mgr. Renaty Steinové (CZ)

Členství:
Fleur Society (US)
Flowering Minds - Color Theory Design Co (US)


Květiny jsou moje vášeň a svoboda. Jsou pro mě formou uměleckého vyjádření a přesně to je co přináším jako přidanou hodnotu pro mé klienty. I jako profesionál v oboru stále hledám nová a lepší řešení, každý den čerpám novou inspiraci a učím se nové věci, protože věřím, že vždycky můžeme být ještě lepší verzí sami sebe.

Je mi ctí se společně s mým týmem podílet na vašem velkém dni!


 

NAPIŠTE MI ZPRÁVU